1. Gnoj neprijatnog mirisa iz uha

    Pitanje broj: #99973

    Poštovani,

    Već nekih 20-ak godina mi iz levog uha curi gnoj koji je neprijatnog mirisa. Ali nikad nisam osećao bol u uhu, osim što mi je sluh na tom uhu znatno oslabljen. Zanima me šta to može biti.

    Odgovoreno: 25. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #99973

    • Poštovanje curi mi neka tečnost iz uha naosećam bol ali slabije čujem ponekad možete li mi reći šta je u pitanju

    • Dobro vece već otprilike dve godine imam problem sa ležim uhom stalno me svrbi sto unutra sto unutar školjke lecima me doktorka ali bezuspješno pojavi mi se plavilo na školjki suvremena na vreme ali svrab ne opoziv i uporan već tri nedelje ne čujem na to uho a sad je počeo gnoj da ciri neprijatnim mirisa.

    • Poštovanje , Pre osam godina mi je radjena timpanoplastika,i do pre tri meseca je sve bilo u redu . Na desnom uhu mi je sluh bio oslabljen i pre operacije,a i nakon nje ništa nije bolji.Elem,pre tri meseca na stapicu mi je bilo krvi,da dodam čišćenje štapićem je površinsko,javila sam se lekaru dobila hidrogen i neku mast i to je bilo sve,da bi pre nepune tri nedelje stanje bilo ovako,stalni osećaj vlažnosti u uhu,iscedak je bukvalno voden i smrdi na trulo,opet je bilo krvi ali nakon stavljanja hidrogena više je nema ,osim i daljeg smrada i brujanja bubne opne,nemam bolove,nikada ih nisam ni imala. Da li to treba ozbiljno da me zabrine s obzirom da još uvek čekam slobodan termin kod lekara koji mi je prvi put dao dijagnozu i uputio na VMA ?

    • Već dvije godine imam problem sa učima, gnoj, neprijatan miris. Stalno cirenje sekreta, bol, svrab... Doktor kaže da je kandida, terapija Kanesten krema i kapi, koristila sam i jedno i drugo, ali nista bolje. Šta da radim dalje?