1. Dijagnoza hronični mastoiditis

    Pitanje broj: #77261

    Radila sam CT temporalne kosti i tom prilikom mi je primećeno da imam znake hroničnog mastoiditisa, tako piše u izveštaju. Pošto ne osećam neke posebne tegobe, osim što čujem razne zvukove u ušima, molila bih vas da mi pojasnite ovu dijagnozu i da li je to opasno?

    Odgovoreno: 17. 02. 2011.

Komentari na pitanje: #77261

    • Pozdravljeni, moj partner ima 67 god. Nedavno su mu otkrili rak prostate. Veličine 0, 5mm. Molim vas odgovorite mi koji način lečenja je najbolj optimalni, ovde u celju rade sa robotom, kakvo mišljenje imate o tome. Hvala vam za vaš odgovor neda