1. Česta kijavica

    Pitanje broj: #128729

    Poštovani,

    Imam problem sa kijavicom, 5-6 puta dnevno, od prilike svaki 3-4 dan dobijam napade kijanja i kinem do 10 puta zaredom, nezavisno gde se nalazim, u zatvorenom prostoru ili napolju, i nezavisno od godišnjeg doba, to me drži jedan dan i posle 3-4 dana ponovo. Radila sam testove za alergiju i negativni su. Na nos konstantno curi voda i oči mi budu vodene.

    Odgovoreno: 28. 09. 2014.

Komentari na pitanje: #128729

    • Dobro veče, u poslednje vreme kijam više puta za redom, oči suzave i više me je smorilo. Koristim sprej za nos, ne mogu noću da spavam jer me napadne kijanje I probudi me. Šta može biti? I kako se rešiti, nikad nisam testone radila. Pozdrav.