1. Bor alkohol kapi za lečenje upale uha

    Pitanje broj: #120159

    Poštovani,

    Već neko vrijeme se liječim od upale sinusa i srednjeg uha i na poslednjoj kontroli doktorka je rekla da je zadovoljna kako napreduje terapija, ali je rekla da uši još nisu u redu i prepisala mi kapi "bor alkohol". Da li mi možete reći nešto više o ovim kapima, budući da na internetu nisam uspjela da pronađem ništa o njima?

    Odgovoreno: 10. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #120159

    • Poštovani, da li je normalno što u trenutku ukapavanja bor kapi za uvo osetim jak, prodoran bol u ušima ili može biti indikacija da nešto nije u redu? Par dana pre upotrebe kapi, lečeno je uvo od infekcije nekom kremom. Pozdrav.