1. Bol u slepoočnici usled hronične upale uha

    Pitanje broj: #156892

    Poštovani,

    Interesuje me da li može od hronične upale uha da dolazi do bolova u temporalnoj kosti kod slepoočnice. Imam bolove oko uha ali i na slepoočnom delu pa se pitam može li se upaliti temporalna arterija ili živac u tom delu zbog hronične upale uha? Inače i nozdrva sa iste strane mi je jako zapušena i konstantno.

    Odgovoreno: 11. 04. 2018.

Komentari na pitanje: #156892

    • Dobar dan..Vec 2godine imam problema sa desnim uvetom,pukla mi je bubna opna,imala sa curenje iz uva,nekad i malo krvi,kad sam uradila bris uva na nalazu sam imala eserihiju..Trazili su da odradim CT temporalnih kostiju i nalaz je stugao..Doktorka mi radi tek u petak..Pa me zanima sta pise u nalazu..Hvala najlepše