1. Bol u grlu prilikom gutanja

    Pitanje broj: #86135

    Poštovani,

    Pre 3 dana, po povratku sa bazena, osetila sam bol u grlu. Bol je bio lociran u jednoj tački, visoko gore, a manifestovao se prilikom gutanja (i naročito prilikom zevanja). Sutradan se bol proširio na celo grlo, a kako u domu zdravlja nisu hteli da me prime jer nisam imala zakazano, odustala sam od bilo kakve terapije. I nakon 3 dana, bol je i dalje prisutan, u smanjenom intenzitetu, iako sam juče imala temperaturu 37, 3. Sva tri krajnika sam operisala još kao dete i nisam pušač.

    Odgovoreno: 10. 08. 2011.

Komentari na pitanje: #86135

    • Pozz, imam vec duze vreme bol u grlu, prilikom zevanja sa desne strane pored adamove jabucice se javlja bol, dok mirujem nista me ne boli,hvala...