1. Bol u grlu nakon povraćanja

    Pitanje broj: #99304

    Poštovani,

    Prije nekoliko me je zahvatio virus, povraćanje i grlo me je boljelo, nisam mogla da jedem. Unosila sam u organizam što više tečnosti i vitamina C. Naravno čajeve i slično jer nisam jedina koja sam bila bolestna i sestra isto je bila. Znala sam da je to virus jer su javljali na vijesttima da je izašao virus taj što se tiče povraćanja i proliv. Boli me pozadi glave vrat i ramena blizu kraljeznice mislim da sam tačno rekla sastav između kose i kože pa me bol u grlu udara i tera me da povraćam. Pa da li je to samo zbog virusa tog što sam imala, a inače slab mi je imunitet. Šta Vi mislite?

    Odgovoreno: 13. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #99304

    • Sinoc sam dosta povracao, kad sam ustao i nakon nekog vremena uspeo da normalno jedem, osetio sam jak bol u grlu. Bol se javlja samo kad jedem nesto, moze li to biti od povracanja obzirom da sam se dosta naprezao.