1. Bol u grlu i beo jezik

    Pitanje broj: #143792

    Poštovani,

    Često me grlo boli i jezik mi je beo. Pre neki dan sam radila bris za Kandidu i analize za štitnu žlezdu i je u redu. Na ultrazvuku se vidi da ima 3 nodusa po 3 mm. Čudi me što mi doktor nije dao nikakav lek za to, samo mi je reko da ako mi smeta mogu da operišem. Da li postoji neki lek za te noduse, i šta treba da koristim za beo jezik?

    Odgovoreno: 25. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143792

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 05. 02. 2016.

      Damo redovne kontrole kod endokrinologa.

    • Hvala vam puno. Jel može da nestaju nodusi? Dal treba neka terapija pošto ovde na Kosovu nisu mi dali ništa osim ako mi bude smetala da se operišem. A za jezik juče su mi dali samo nistatin kapi.