1. Bol u glavi i zujanje u ušima

    Pitanje broj: #95488

    Poštovani,

    Imam 50 godina. Blago pojačan krvni pritisak. Uradio sam eho i ehg srca, nalaz uredan. Pojavljuje mi se zujanje u ušima. Posetio sam doktora i konstantovao je da je oštećen nerv. Primam terapiju za pritisak i protiv zujanja u ušima. Pentosifilin, B-complex i Bubabil. I pored terapije, imam bolove u glavi i zujanje u ušima. Pritisak je normalan.

    Odgovoreno: 29. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #95488

    • Poštovanje, imam promenjivi bol u potiljku sa leve strane i zujanje u levom uhu, bio sam kod neurologa i propisao terapiju - lek Eptika i snimanje mozga i krvnih sudova. Šta je uzrok?

    • Zujanje u ušima i boli glava. Kad neko priša malo tiše, ja ne ćujem ništa.

    • Imam problem sa zujanjem u ušima, pomalo me glava boli i nekad osetim bol u ušima, ali kao da prodje samo.. Malo mi je oslabio vid na blizinu. Radio sam magnet 2020, sve ok i pre 10 dana sam bio na neurološkom pregledu, isto sve ok. Bojim se da nije tumor.

    • Imam jedan problem,boli me glava zanosi me u levu stranu,zuji mi u usima I zacepi mi se usi I onda nista ne cujem.Imam osecaj kad pricam da moram da glasnije pricam I imam osecaj da kad pricam da odjekuje. Bila sam kod neurologa sve u redu. Pritisak imam nizi. To traje 2 nedelje.