1. Bol oko uha i žile na vratu

    Pitanje broj: #106702

    Poštovani,

    Već više od 7 meseci imam problem sa levim uhom. U početku mi je samo zujalo i šumelo i slabije sam čula. Posetila sam doktora za uho, grlo nos ali je on rekao da nije ništa i dao neke antibiotike. Pri tom je određen audiogram i sve je bilo ok. Antibiotici ništa nisu pomogli i prošlo je oko 3 meseca od posete lekaru. Pre mesec dana počeo je da se javlja bol oko uha, kao neko trnjenje i boli me žila na vratu pri okretanju glave u levo. Povremeno se javlja pucketanje. Molim Vas za mišljenje.

    Odgovoreno: 17. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106702

    • Pozdrav, otisla sam kod drugog doktora, sve je detaljno provereno i sa uhom je sve u redu. Oni su predlozili magnetnu rezonancu koju treba da obavim ovih dana. Hvala puno