Poštovani, već 10 godina nosim slušni aparat i dijagnostikovano je da je u pitanju senzoneuritis, odnosno srednje teško do mešovito oštećenje sluha. Nažalost, niko od doktora koji me leči nije otkrio uzrok, odnosno nisu ni insistirali na otkrivanju uzroka. Jedna neuobičajenost kod mene jeste što mi je glas recimo tih i malo neobičniji, za razliku od ljudi koji imaju jako glasan ton. Da li je to inače normalno ili treba ispitati to? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 21. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #169808

    • Poštovani, glas nije promukao, samo je malo neobičan tonalitet, tih je, mada imam samo šuškanje i malko lošiju dikciju, ali sam i te kako razumljiva.