1. Zapušen nos nakon budjenja i povremeno grebanje u grlu

    Pitanje broj: #147450

    Ponekad osećam da me grebe grlo, a kada se probudim zapušen mi je nos. Veoma retko imam grip i temperaturu. Skoro sam radila nalaze krvi i urina i sve je u redu osim što je holesterol za koji promil povećan. Sta preporučujete?

    Odgovoreno: 02. 07. 2016.

Komentari na pitanje: #147450

    • Hvala vam puno, uradicu tako. Nekako sam sva zabrinuta, jer sam imala traumu u porodici, pa sve mislim da mi je zdravlje naruseno. Prekontrolisala sam krvnu sliku i urin, i dr kaze da je sve u redu i da nema potrebe za dodatnim analizama. Ipak ja sam i dalje nesigurna. Izvinite.