1. Upotreba Pronisona tokom prehlade

    Pitanje broj: #154822

    Poštovani,

    Zbog hronične upale sinusa, dobio sam terapiju Pronizonom od 60 mg dnevno 10 dana ujutru na prazan stomak. Pio sam 3 dana i u međuvremenu sam se prehladio, obična kijavica, grebanje u grlu, slinavim itd... Da li je pametno da uzimam Pronizon dok sam prehlađen jer sam pročitao da obara imunitet?

    Odgovoreno: 11. 12. 2017.

Komentari na pitanje: #154822

    • Postovani,imam hroničnu opstruktivnu bolest pluća,i koristim pumpice redovno,pulmplog mi je prepisao pronizon da pijem 2,3dana kad imam napade gusenja da ne bi primao urbazon često,s imam i problema sa sinusima da li pomaze i kod upale sinusa? Hvala