1. Terapija za izgubljeno čulo mirisa

    Pitanje broj: #151202

    Poštovanje,

    Imam jedno pitanje za Vas, u vezi moje majke je. Ona je imala oko Nove Godine gadnu prehladu, dosta je kašljala i cureo joj je nos. Ona je tad izgubila čulo mirisa, ali kasnije kad se oporavila još je imala gubitak čula mirisa do dan danas, to je negde oko dva meseca. Zanima me koja bi Vaša terapija bila, savet, preporuka, bilo šta.
    Hvala Vam unapred. Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 02. 03. 2017.

Komentari na pitanje: #151202

    • Aleksa Jeremić 29. 12. 2023.

      Dobio sam temperaturu u nedelju uveče koja je praćena sve do srede, a do tad sam samo malo kašlja ali kada sam izgubio temperaturu u sredu neprestano kašljem a u petak sam i izgubio ukus i miris. Pio sam pancef i ništa mi ne pomaže. Šta da radim?

    • Koliko vidim braćo nema nama pomoći... Sjebali su nam nerve za čulo mirisa i ćao. Ja dve god nemam miris.

    • Postovani imam pitanje prosle godine u mjesecu Augustu imala sam prehladu i od tad mi se gubi miris nemogu da osjetim parfem,sapune,kafa mi ima neki cudni miris nikako ne mirise kao kafa,crveni luk tako ni bjeli luk voce jagoda mi isto ima cudam miris i tako dosta stvari nemogu da razlikujem sta je sta pa vas molim za savjet sta da koristim i kako da vratim culo mirisa pozdrav😊☺

    • Kako da izlečim gubitak mirisa , ja osećam jačinu mirisa , ali ne mogu da raspoznam , a čulo ukusa imam?