1. Slivanje iz nosa u grlo i obložen jezik

    Pitanje broj: #146075

    Imam beličasto-žuckastu sluz koja se sliva iz nosa niz sluzokožu grla, a po toj sluzokoži grla imam crvenkaste izrasline. Zadnji deo jezika mi je obložen belo-žutom naslagom, ujutru najviše, u toku dana manje?

    Odgovoreno: 21. 04. 2016.

Komentari na pitanje: #146075

    • Hvala vam doktore na odgovoru. Napomenuću da nemam nikakve druge simptome sem gore navedene, a najvise me brinu te izrasline na sluzokozi grla. Krajnike sam operisao u 5 godini a "otkad znam za sebe" smrkćem i kašljucam, tj pokušavam nešto iskašljati iz grla. Pozdrav.