1. Operacija nazalnih polipa

    Pitanje broj: #147309

    Imam zakazanu operaciju polipa u nosu, kao i čišćenje zapaljenja u sinusu ispod levog oka u bolnici Dragiša Mišović. Zapaljenje obuhvata celu površinu sinusa. Kakva poboljšanja mogu očekivati nakon operacije i koliko traje oporavak, tj. kada se mogu vratiti uobičajenim aktivnostima?

    Odgovoreno: 24. 06. 2016.
    • Poštovana,
      Poboljšanje disanja na nos, težine između očiju i svih tegoba koje ste imali. A već deseti dan posle operacije vi se možete vratiti uobičajnim aktivnostima. Naravno, ono što vam kaže hirurg je važnije od ovog što sam ja rekao kao "opšte smernice" jer operater zna šta je tačno radio.