1. Lečenje bakterije u uhu

    Pitanje broj: #153404

    Poštovani,

    Vodim borbu sa ušima već 3 meseca. Prvo je to bila upala. Primala sam injekcije, koristila kapi, a zatim mi je pronađena bakterija u desnom uhu, enterokoka. Sve to sam izlečila i uši su mi čiste skroz, ali ja i dalje osećam da je desno uvo zapušeno. Šta to može biti? Doktor mi je danas rekao da radimo produvavanje, a ja trenutno imam strajfnicu u uhu na kojoj su Canesten kapi. To mi je stavljeno jer sam imala sličan problem sa levim uhom, gde je od Canestena prošlo, ali sada, na desnom uhu ne prolazi.
    Mnogo sam zabrniuta, jer mislim da ću ostati nagluva do kraja života. Postoji li neko rešenje za moj problem?

    Zahvalna unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 08. 2017.

Komentari na pitanje: #153404

    • Poštovanje. Radila sam bris uha pronađena mi je bakterija u uhu. Pila sam 5 dana antibiotik, ali i dalje osećam svrab u uhu. Da li je ta bakterija još uvek prisutna? Hvala.

    • Postovani, Ja sam skoro bila na pregledu kod doktora za kvantnu medicinu koji mi je rekao da imam mutirane srteeptokoke u tkivima. A usi su mi bile najveci problem godinama se zalim da slabije cujem te zapusenost, pa onda glasno pricam jer kao ne cujem sebe.. imala sam prije par godina uvecane limfne zlijezde ali infektivna mononukleoza je iskljucena duplim testiranjem. Zanima me postoji li prirodni lijek ili nacin da izbacim streptokoke iz organizma tj tkiva ? Hvala unaprijed.