1. Šištanje u uhu nakon terapije Clarinase

    Pitanje broj: #98290

    Poštovani,

    Preporučili ste mi da pijem Clarinase tbl 2x1 i radim vežbice sa zapušenim nosem i ustima. Popila sam pola kutije Clarinase i već mi je bolje, radim vežbice često u toku dana. Međutim, i dalje pomalo osećam šištanje u levom uhu sa blagim bolom iza uha, kašljem suvo i kad kad promuknem. Molim Vas, recite mi, da li da popijem još jednu kutiju Clarinase ili će se vremenom šištanje izgubiti?

    Odgovoreno: 20. 04. 2012.

Komentari na pitanje: #98290

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 31. 10. 2012.

      Najbolje je uzeti antibiotik po antibiogramu u trajanju od najmanje 7 do 10 dana a onda se konsultovati sa nadležnim lekarom.

    • Poštovani, u plućima mi je nađena bakterija morganela morgani. Kako se ona leči i koliko dugo traje lečenje? Inače sam asmatičar.