1. Izbacivanje šlajma

    Pitanje broj: #134887

    Poštovani,

    Imala sam par dana prehladu i užasno curenje nosa. Kod lekara urađena krvna slika, sve u redu, na plućima ništa. Kasnije počinje izbacivanje šlajma ali samo ujutru što je užasno teško. Dva dana sam posle manjeg napora uspela, a jutros sam mislila da ću se ugušiti koliko je sekret bio gust i lepljiv. Posle užasnog napinjanja izbacila sam šlajm ali i malo krvi sa njim. Imam li razlog za veliku brigu?

    Odgovoreno: 17. 02. 2015.

Komentari na pitanje: #134887

    • Ujutru izbacujem sekreta. Bude i zuto zelenkast, ali i beo takodje. I kroz nos takodje I suv kasalj koji me tera da kasljem dok ne izbacim taj srkret I to kasalj tera do povracanja to mi se desava od leto's to izbacivanje sljama Samo taj kasalj nije stalan. Temperatura mi se desava po nekad 37, sa 1-2-3 retko 4 Al posle par sati spade ispod 37. Bude 36.6-7-8. bila sam pusac do 2017.god. takodje mi se javlja bol u srednjem delu ledja I u nadomak kljucne kosti I onda se siri taj bol pa povuce.Al pro tom imam problem malo sa prsljenovima . Taj bol mi se desavalo I ranije Al bi nesto pro drugoj poseti fizijatra(masaza). Jos da dodam kad izbacim taj slajm ujutru onda mi bude Bolje do sledeceg jutra. Pa Vas molim za Vase misljenje.