1. Bronhitis kao posledica trećeg krajnika

    Pitanje broj: #100355

    Poštovani,

    Sin od 9 godina, ima treći krajnik (ni ova dva mu nisu baš zdrava). Međutim niko mi od lekara nije izričito rekao da su za operaciju. Zbog više od 4 upale godišnje, doktor ga je posalo na analize i ustanovljen mu je alergijski bronhitis.
    Molim Vas da mi odgovorite da li sve te upale, bronhitis, i česte temperature mogu biti od krajnika? Koristio je Flexotide i imam utisak da mu je od toga i imunitet sve slabiji. Bojim se pogrešiti, pa detetu ostati posledice. Danas je imao crp 88, temp. 39,5 i doktor je rekao da je to blaga upala pluća. Interesuje me da li bi operacija krajnika bila pravo rešenje pošto mu i nalaz timpanometrije nije bio u najboljem redu, ali opet ponavljam niko nije rekao da su krajnici baš za operaciju?
    Hvala