1. Posledice operacije katarakte

    Pitanje broj: #147050

    Poštovani,

    Operacija katarakte na desnom oku mi je rađena pre mesec dana. Operacija je prošla u redu kao i postoperativni period. Međutim, kad čitam imam osećaj titranja u desnom uglu. Mogu da čitam bez problema, ali to titranje zamara i ponekad mi se javi blaga glavobolja.

    Odgovoreno: 05. 02. 2017.
    • Poštovani,

      Kako to mislite titranje? Možete li malo bolje opisati simptome koje imate?
      U svakom slučaju objasnite to hirurgu koji Vas je operisao jer to je pre svega hirurška stvar tako da Vam on najbolje može pomoći. Ukoliko ste nezadovoljni potražite mišljenje drugog lekara.