1. Degeneracija žute mrlje

    Pitanje broj: #151159

    Poštovani,

    Kako i gdje se može koristiti hiperbarična oksigenacija (s uputnicom, ili bez nje i mjesto). Primio sam do sada 6 injekcija Avastin u lijevo oko (degeneracija makule) i imam intra okularna leća u oba oka. Šećer u krvi 6,8.
    P. S. Rođen sam 1928 godine.
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 19. 03. 2017.
    • Poštovani,

      Izvinjavam se, ali ne znam gde je možete obzirom da ste iz Hrvatske. Raspitajte se to najbolje kod Vašeg endokrinologa. Obzirom da imate degeneraciju žute mrlje, nastavite sa primanjem anti vegf terapije u zavisnosti od nalaza oct-a.