Kakve posledice mogu nastati zbog
znatno povećanog bilirubina u krvi.
Lekari neznaju uzrok , otkriven je
slučajno prilikom pregleda pre 20 godina, sada imam 40.
Sa poštovanjem
Dobar dan!evo pregledao sam sajt i nasao puno toga ali nisam nista konkretno naso vezano za moj problem.
ja imam kilu na jednjaku a imam i cir na 12-o palacnom crevu.
imam simptome kao i u navedenom kod cira ali imam i jaku malaksalost i nesvesticu a i gusenju u grlu!
lekar mi kaze da imam i dosta toga vezano sa psihicke strane!
ja bih sada da vas pitam dali znate o cemu je rec i da mi date savete kako da umanjim bol pri napadima!
unapred hvala!
Imam ponekad (svakih pet-sest) dana nekako gorko-metalni ukus.lekar mi savetovao da uradim bris jezika sto sam uradio i bio je negativan.posle par dana sam ponovio bris i opet nije bilo nista.posto mi lekar nije predlozio dalje pretrage pitam vas da li znate o cemu se radi i sta predlazete.
imam problem sa debelim crevom, tacnije kod cmara, izgleda kao mehur, bordo-braon boje koji kada vrsim nuzdu stalno ispada, ponekad i kad se nakasljem. kad ispadne pece, sve dok ga nevratim nazad. sta bi trebalo da preduzmem?
Osecam bol u gornjem delu stomaka,vise sa leve strane...nadimanje u stomaku,krcenje creva,nesmetano jedem i kiselo i ljuto,ne smeta mi.
Ali je prisutan bol u gornjem levom delu stomaka.Kako da odstranim bolove?
Kakve posledice mogu nastati zbog znatno povećanog bilirubina u krvi. Lekari neznaju uzrok , otkriven je slučajno prilikom pregleda pre 20 godina, sada imam 40. Sa poštovanjem
Odgovoreno: 18. 02. 2009.Postovana, najverovatnije da imate funkcionalnu hiperbilirubinemiju. Kod tog poremecaja jetra ne trpi posledice blagog povecanja bilirubina. Pozdrav
Dobar dan!evo pregledao sam sajt i nasao puno toga ali nisam nista konkretno naso vezano za moj problem. ja imam kilu na jednjaku a imam i cir na 12-o palacnom crevu. imam simptome kao i u navedenom kod cira ali imam i jaku malaksalost i nesvesticu a i gusenju u grlu! lekar mi kaze da imam i dosta toga vezano sa psihicke strane! ja bih sada da vas pitam dali znate o cemu je rec i da mi date savete kako da umanjim bol pri napadima! unapred hvala!
Odgovoreno: 17. 02. 2009.Postovani, opisite mi kakvi su bolovi i gde su lokalizovani, kada Vas bolo na gladno ili kada pojedete. Pozdrav
Imam ponekad (svakih pet-sest) dana nekako gorko-metalni ukus.lekar mi savetovao da uradim bris jezika sto sam uradio i bio je negativan.posle par dana sam ponovio bris i opet nije bilo nista.posto mi lekar nije predlozio dalje pretrage pitam vas da li znate o cemu se radi i sta predlazete.
Odgovoreno: 17. 02. 2009.Postovani, uradite kompletnui laboratoriju, krvnu sliku i eho gornjeg abdomena. Pozdrav
imam problem sa debelim crevom, tacnije kod cmara, izgleda kao mehur, bordo-braon boje koji kada vrsim nuzdu stalno ispada, ponekad i kad se nakasljem. kad ispadne pece, sve dok ga nevratim nazad. sta bi trebalo da preduzmem?
Odgovoreno: 17. 02. 2009.Postovana, treba da Vas pregleda hirurg-proktolog. Ili se radi o hemoroidu ili Vam ispoda sluzokoza debelog creva. Pozdrav
Osecam bol u gornjem delu stomaka,vise sa leve strane...nadimanje u stomaku,krcenje creva,nesmetano jedem i kiselo i ljuto,ne smeta mi. Ali je prisutan bol u gornjem levom delu stomaka.Kako da odstranim bolove?
Odgovoreno: 17. 02. 2009.Postovani, uzximajte tablete Klometola 3x1. Uradite pregled stolice na bakterije, gljivice i parazite i eho gornjeg abdomena. Pozdrav
Prikazano 2861-2865 od ukupno 4046 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke