pozdrav marko ovde ,pitanje moje je imam promene u stolici mislim na konzistenciju i ucestalost inace imam potvrdjene hemoroidi , tu muku sa stolicom imam 15godina nemam simptome nocu ni mrsavljenje ni temperature nista imam normalnu tezinu u krvi crp okej i gvozdje i ukupni proteini ,putanje je dali ovo moze da mi radi ibs sindrom jer sam primetio pogorsanje kada se nerviram i o tome razmisljam kao da sam to izazivam psihicki ,imam 45god ovo traje od 30desete hvala
Niste naveli kakve promene u kozistenciji i učestalosti stolice imate-da li Vam je stolica retka i da se često javlja ili je tvrđa a javlja se retko. U svakom slučaju savetujem Vam da date pregled stolice na parazite i da se potom javite gastroenterologu.
Postovani Dr Imam problem poceo se javljati da li moze od stresova. Bol. U stomaku zelucu I osecaj da trebam praznjenje Ali nemogu. Tada niti mogu jedti niti piti a inace 2 g szm pod jakim stresovima I losim zivotom Tako.bi volela Jo's uvezi necega da vas pitam.
Savetujem da za početak, ukoliko skoro niste uzimali antibiotike ili lekove koji deluju na želudac iz grupe inhibitora protonske pumpe, poput Omeprola, uradite pregled stolice na antigen Helicobactera pylori i da sa rezlutatom zakažete moj pregled u poliklinici Rončević u Beogradu gde radim.
Poštovanje, radila sam kalprotektin 232, crp 0.6 leukociti 9.4 granulociti 79 limfociti 16 a imam konstantne bolove u desnoj strani stomaka i bol se širi ka pupku u vidu zatezanja i gorenje, nema povracanja ni temperature ali ima zatvora.. Sta moze biti uzrok? Unapred hvala
Postovani.
Osecam bol u grudima prilikom gutanja hrane ali i pljuvacke...Povremeno osecam mucninu i imam gorusicu...Sta bih mogla da koristim? Povremeno sazvacem rupurut
Hvala
postovani doktore zovem se igor , vec godinama oko 20 godina imam poremecenu stolicu uglavnom tip dijareje ujedno i hemoroide krvarenje je pocelo isto pre 20 godina , tada su mi uradili rektalni tuse i to je to skoro sam radio krvnu sliku proteini crp gvozdje sve ok crp 000 a ja i dalje imam iste i gore probleme pogotovo od kada sam procitao za candidu od straha mi je gore da napomenem za 20godina nikada nisam imao proliv da me budi ili neki bol nikada interesuje me dali bi me candida nocu budila oprostite postao sam malo hipohondar zbog svega gledam vas na jutjubu i ekstra ste covek ako nije problem da mi date neko misljenje vase negubim tezinu i uvek sam otprilike mogu reci atletski gradjen jer vezbam povremeno imam snage i sve to jedino me izludjuju te stolice takve imam sada 47 god a ovo se desava od moje 27godine i sve ukrug inace imam anksioznost i ucesnik sam rata 99te ,hvala unapred i svako dobro vam zelim
Posto 20 godina imate prolive za početak bi bilo dobro da se uradi pregled stolice na parazite a potom i kolonoskopija i dalje ispitivanje kod gastroenterologa. Možete se. javiti i meni radi pregleda i ispitivanja, ja radim u poliklinici Rončević u Beogradu. S poštovanjem , dr Kažić.
pozdrav marko ovde ,pitanje moje je imam promene u stolici mislim na konzistenciju i ucestalost inace imam potvrdjene hemoroidi , tu muku sa stolicom imam 15godina nemam simptome nocu ni mrsavljenje ni temperature nista imam normalnu tezinu u krvi crp okej i gvozdje i ukupni proteini ,putanje je dali ovo moze da mi radi ibs sindrom jer sam primetio pogorsanje kada se nerviram i o tome razmisljam kao da sam to izazivam psihicki ,imam 45god ovo traje od 30desete hvala
Odgovoreno: 25. 11. 2024.Niste naveli kakve promene u kozistenciji i učestalosti stolice imate-da li Vam je stolica retka i da se često javlja ili je tvrđa a javlja se retko. U svakom slučaju savetujem Vam da date pregled stolice na parazite i da se potom javite gastroenterologu.
Postovani Dr Imam problem poceo se javljati da li moze od stresova. Bol. U stomaku zelucu I osecaj da trebam praznjenje Ali nemogu. Tada niti mogu jedti niti piti a inace 2 g szm pod jakim stresovima I losim zivotom Tako.bi volela Jo's uvezi necega da vas pitam.
Odgovoreno: 22. 11. 2024.Savetujem da za početak, ukoliko skoro niste uzimali antibiotike ili lekove koji deluju na želudac iz grupe inhibitora protonske pumpe, poput Omeprola, uradite pregled stolice na antigen Helicobactera pylori i da sa rezlutatom zakažete moj pregled u poliklinici Rončević u Beogradu gde radim.
Poštovanje, radila sam kalprotektin 232, crp 0.6 leukociti 9.4 granulociti 79 limfociti 16 a imam konstantne bolove u desnoj strani stomaka i bol se širi ka pupku u vidu zatezanja i gorenje, nema povracanja ni temperature ali ima zatvora.. Sta moze biti uzrok? Unapred hvala
Odgovoreno: 22. 11. 2024.Mislim da je Vama potrebno uraditi kolonoskopiju i pregled gastroenterologa.
Postovani. Osecam bol u grudima prilikom gutanja hrane ali i pljuvacke...Povremeno osecam mucninu i imam gorusicu...Sta bih mogla da koristim? Povremeno sazvacem rupurut Hvala
Odgovoreno: 22. 11. 2024.Savetujem Vam da se obavezno uradi gastrosksopija.Do gastroskopije mozete uzimati Nexium jedna tableta od 40 mg ujutru pola sata pre dorucka.
postovani doktore zovem se igor , vec godinama oko 20 godina imam poremecenu stolicu uglavnom tip dijareje ujedno i hemoroide krvarenje je pocelo isto pre 20 godina , tada su mi uradili rektalni tuse i to je to skoro sam radio krvnu sliku proteini crp gvozdje sve ok crp 000 a ja i dalje imam iste i gore probleme pogotovo od kada sam procitao za candidu od straha mi je gore da napomenem za 20godina nikada nisam imao proliv da me budi ili neki bol nikada interesuje me dali bi me candida nocu budila oprostite postao sam malo hipohondar zbog svega gledam vas na jutjubu i ekstra ste covek ako nije problem da mi date neko misljenje vase negubim tezinu i uvek sam otprilike mogu reci atletski gradjen jer vezbam povremeno imam snage i sve to jedino me izludjuju te stolice takve imam sada 47 god a ovo se desava od moje 27godine i sve ukrug inace imam anksioznost i ucesnik sam rata 99te ,hvala unapred i svako dobro vam zelim
Odgovoreno: 21. 11. 2024.Posto 20 godina imate prolive za početak bi bilo dobro da se uradi pregled stolice na parazite a potom i kolonoskopija i dalje ispitivanje kod gastroenterologa. Možete se. javiti i meni radi pregleda i ispitivanja, ja radim u poliklinici Rončević u Beogradu. S poštovanjem , dr Kažić.
Prikazano 211-215 od ukupno 4046 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke