1. Problemi sa želucem - nadutost, mučnina

    Pitanje broj: #139377

    Već dve i po godine imam probleme sa želucem. Primetila sam da mi se to dešava kad sam pod stresom. Blaga mučnina, gasovi, podrigivanje slab apetit. Išla sam na nameštanje želuca, gde mi je rečeno da mi je želudac jako podignut, do rebara. Bilo mi je dobro par dana i onda sam primetila da mi se stomak stalno naduvava. Ujutru čim ustanem meni je naduven stomak, kao neki balon, nekad sa leve, a nekad sa desne strane. Kad stisnem prstima nestane, ali se opet pojavi. Često me boli stomak tj. kao neki pritisak 2, 3cm ispod pupka. Stolica mi je slaba, jednom ili nijednom dnevno. Često osetim i kao da vazduh prolazi crevima. Šta to moze biti?

    Odgovoreno: 10. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139377

    • Nisam strpljiva. Išla sam i na gastroskopiju, radila na heliko bakteriju, kandidu i ništa. Sad me muci taj bol u stomaku ispod pupka 2, 3cm, sto ne mogu u WC