1. Sigurnost nalaza heliko bakterije u krvi

    Pitanje broj: #142607

    Da li je negativan test iz krvi na heliko bakteriju siguran znak da je nemam?

    Odgovoreno: 08. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Negativan rezultat govori da nemate antitela koja se normalno stvaraju u dodiru s bakterijom. Nemate ih zato što niste bili u kontaktu (skoro potpuno neverovatno!) , niste u stanju da ih stvorite (vrlo vrlo retko) ili je u pitanju laboratorijska greška (praktično ne računajte na to) . Ponovite test u drugoj laboratoriji, ili još bolje, uradite izdisajni test.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #142607

    • Skoro potpuno neverovatno ili skiro potpuno veovatno? Hvala unapred

    • Da li postoji greska u odgovoru nije mibjasno ovo skoro potpuno neverovatno? Da li ste mislili skoro potpuno verovatno? Hvala