1. Krv i sluz u stolici, na šta simptomi mogu ukazivati

    Pitanje broj: #145372

    Zbog krvi i sluzi u stolici javila sam se gastroenterologu. Doktor je pregledom prstom ustanovio unutrašnji hemoroid. Urađeni su krvna slika, crp i fekalni kalprotektin čije su vrednosti bile u granicama normale. Ja i dalje imam povremeno sluz i krv u stolici. Bila sam ponovo na pregledu, na kom je ustanovljena analna fisura koju tretiram cicatridina čepićima i vidim da je zarasla. Mene zanima da li krvava sluz može biti posledica hemoroida ili analne fisure?

    Odgovoreno: 26. 03. 2016.

Komentari na pitanje: #145372

    • Dr, zanima me, postoji li neka opcija snimanja debelog creva a da nije guranje ičega u njega? Tipa magnet..?