1. Hemoroidi II i III stepena, pregled

    Pitanje broj: #140231

    Često mi se dešava da imam problem sa pražnjenjem creva, obično to bude bolno i teško. Primetila sam sinoć mekanu izraslinu na anusu, tokom pranja, neposredno nakon vršenja nužde. Nije bilo nikakvog krvarenja. U poslednje vreme stalno imam mučnine i blag bol u želucu. Od lekova pijem kontraceptivne pilule i od skoro vitamine. Savet?

    Odgovoreno: 14. 09. 2015.

Komentari na pitanje: #140231

    • Imam 2 hemoroidalne jazle 3 stepen, prolabiraju i malo krvare po defekaciju, hirurg 2.3 puta mi gi reponiraju, i predlaze mi operaciju klasicno. Kakve vi metode nudite, jel moze nesto laparaskopko?