1. Nagle promene u težini

    Pitanje broj: #133954

    Poštovani,
    već 8 godina bolujem od iritabilnog kolona. Ishrana mi je potpuno u skladu sa bolescu, dakle bez slatkiša, belog brašna, alkohola, brze hrane itd. Medjutim, u poslednjih 6 meseci imam nesvarene prolivaste stolice 2 puta dnevno. Ali uprkos tome ugojila sam se naglo 6 kg, bez ikakve promjene u kvantitetu i kvalitetu hrane koju koristim. Poslednje godine dešavaju mi se nagle promjene u težini kada za 20 dana smršam 5 kg, a zatim se za 20 ponovo ugojim.
    Da li mi možete reći koje pretrage bih mogla da uradim da bih otkrila uzrok ovih promjena?
    Hvala