1. Tvrda stolica i pražnenje creva

    Pitanje broj: #133429

    Molim da mi odgovrite ako može šta se dešava kod mene. Od kad znam za sebe imala sam tvrdu stolicu i pražnenje creva na nekoliko dana. Zadnjih nekoliko meseci ja svako jutro čim se probudim u roku od 15 do 20 minuta dobijem nagon za pražnenje i stolica je ili meka ili na granici sa tečnom. Nekad se desi i dva ili čak tri puta da imam praznenje u istom danu. Mnogo retko se desi da imam normalnu stolicu i da ne moram odmah ujutro da idem u WC. Napravila sam samo krvnu sliku i ništa drugo. Molim vas pišite ako možete od  čega bolujem i koje pretrage napraviti, a da ne radim kolonoskopiju kako bi dobila dijagnozu. Bolujem nekoliko godina od hipotireozu i pijem Eutyrox 75 momentalno. Da li moze Eutyrox da promeni stolicu?
    Unapred se zahvaljujem i želim vam sretnu novu godinu i sretan božić
    Pozzz
    Slavica