1. Koriščćenje leka Flobian

    Pitanje broj: #132966

    Poštovani,
    već oko mesec dana koristim Flobian zbog problema sa zatvorom i nadutošću. Nedavno sam obavila i irigografiju, nalaz je bio skroz uredan, jedino je naznačeno da su creva dugačka. Interesuje me koliko dugo mogu koristiti Flobian, s obzirom da mi je u velikoj meri umanjio navedne simptome, nakon koliko vremena ga mogu ponovo koristiti i šta bih mogla koristiti u medjuvremenu?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 17. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Flobian bezbedno možete koristiti i u dužem vremenskom periodu (nedelje pa i meseci) obično se uzima jedan dnevno. Osim Flobiana u istoj grupi preparata se nalaze i drugi lekovi, što će vam u apoteci rado ponuditi. Obično se posle 3 nedelje uzimanja načini pauza od nedelju dana
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #132966

    • Slavica Stojković 04. 07. 2021.

      Poštovanje,da li smem da uzimam Flobian jer imam Lupus i uzimam Imuran...poz