1. Povišeni trigliceridi, lek u Rusiji

    Pitanje broj: #132338

    U Srbiji sam imao povišene trigliceride i pio sam lek Fenolip 160, a ovde nisam u mogucnosti da nabavim taj lek. U Rusiji su nejasni po pitanju koriscenja lekova za masnoću, pa vas pitam da li imate neku preporuku?

    Odgovoreno: 26. 01. 2015.
    • Poštovani,
      Na žalost, ne poznajem rusko tržište lekova. Zašto se ne obratite vašem doktoru - onome koji vam je i predložio tu terapiju da čujete njegovo mišljenje o postojanju analognih preparata koji su vam možda dostupni. Osim toga, u današnje vreme dobrih komunikacija, dostava nekoliko kutijica lekova može se i drugačije planirati.