1. dr Nataša Stefanović Stoimenov uticaj tableta za odlaganje ciklusa na primenu anestezije

    Pitanje broj: #144308

    Za nedelju dana mi je zakazana operacija krajnika, medjutim menstrualni ciklus mi se ispomerao, pa bih oko 17-og trebala da dobijem. Pitala sam ginekologa da li smem da pijem tablete za pomeranje ciklusa, na šta sam dobila odgovor da da moram da se konsultujem sa anesteziologom. Pa me zanima vaše mišljenje, smem li piti te tablete?