1. Trudnoca i mogucnost zaraze - misevi

    Pitanje broj: #149264

    Poštovani, zamolila bih vas za brz odgovor jer nisam sigurna da li postoje posledice. U osmom sam mesecu trudnoće, 33. Nedelja. Naime, pojela sam mandarinu, bademe i lešnike koji su prenoćili u sobi. Jutros odnosno 24h posle sam naišla na mišjake po ugaonom garnituri, a na klub stolu nisam našla ni jedan mišjak. Nisam sigurna da li je miš uspeo da dođe do te hrane koju sam pojela. Sada zbog trudnoće strahujem da bih mogla da "zakačim" npr. Mišju groznicu ili neki drugi oblik virusa. Zamolila bih vas za što brži odgovor. Bitno mi je da znam da li treba da se javim najbližem domu zdravlja ili pozovem neku od institucija koje se time bave. S poštovanjem, Tanja.

    Odgovoreno: 21. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #149264

    • Dobar dan.Imam jedno pitanje.Imamo leminge dva meseca a trudna sam 5 meseci,menjala sam im piljevinu i brinula se o njima.Da li je moglo doći do neke zaraze sto se tice ploda?Hvala Vam u napred.