1. Strah od intrahospitalne sepse

    Pitanje broj: #146097

    Postovani, uskoro ću raditi jednu estetsku operaciju, ali je problem u tome što se jako plašim sepse. Recite mi šta ja mogu da uradim da to sprečim, da li je potrebno da pojačam imunitet i kako i šta ja pored toga mogu još da uradim u ime prevencije? Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #146097

    • Kakvi su izgledi lečenja sepse, posle pucanja čira na dvanaestopalačnom crevu? Ima 72 god i parkinsonovu bolest. Operisan i u intenzivnoj je nezi na respiratoru