1. Lečenje šuge

    Pitanje broj: #147230

    Imam 15 godina. Išao sam kod kožnog lekara jer sam imao problem po koži tela. Ispostavilo se da imam šugu. Mazao sam 6 dana terapiju i pio lekove. Nestalo je posle nedelju dana. Ali sada kada po nogama prodjem rukom, opet nastane neko crvenilo, da li to znači da se šuga vratila?

    Odgovoreno: 25. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #147230

    • Zanima me naziv kreme ili leka koji mogu kupiti u slobodnoj prodaji pojavile su mi se sitne crvene bubuljice po nogama koje svrbe nocu.