1. IgM i IgG antitela u Epstein Barr infekciji

    Pitanje broj: #151622

    Molim vas da mi objasnite sledeće nalaze moje ćerke: test IgM za Epstein Barr virus -pozitivan, test IgG za Epstein Barr virus - negativan.

    Odgovoreno: 21. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #151622

    • Molim Vas da mi objasnite, rezultati su: Epstein barr IGM je 0,04 a IGG je 63,14. Hvala.

    • Igm 3.5 a IGG 409 Da li sam pre dve nedelje mogla da prenesem virus nekome? Da li sam bila zarazna.? Molim vas odgovorite mi. Mnogo mi znači i mnogo mi je bitno da znam. Unapred zahvalna.

    • Molim vas da mi objasnite šta znači IgM na Epštaj bar virus je 2,8 A IgG 298? Šta to znači i šta treba preuzeti? Hvala Vam unapred.

    • Molim vas da mi objasnite sledeće nalaze: test IgM za Epstein Barr virus - negativan, test IgG za Epstein Barr virus - pozitivan. Da li je to trenutna infekcija? I koliko dugo moze da se prenese?