1. Eterična ulja protiv korona virusa

    Pitanje broj: #167887

    Zanima me da li eterična ulja poput Tee Tre, Eucaliptusa, Origana ili Lavande mogu ubiti virus korone? Da li je voda sa Srebrnim jonima u kombinaciji sa Alioja gelom i rastvoreni hlorom može biti delotvorna kod antiseptik za pranje ruku?

    Odgovoreno: 04. 04. 2020.
    • Neznam kako da izlečim ranu koja je bila kao plik. Od prečnika 4cm postala je rana od prečnika 2cm i 1 cm dubine. Non stop je vlažna sa sukrvicom. Bio sam i po hiperbaničnim komorama ,koristio srebrne gaze,I ništa već 15 meseci. Pitanje jedali može da pomogne hipermangan sa sansdermom u konbinaciji koju trenutno upotrebljava u dogovorom sa hirurgom. Ako znate lek bio bih vam zahvalan. Bakterije su uvek prisutne.