1. Crvenilo na glansu

    Pitanje broj: #147555

    Pojavljuje mi se crvenilo na penisu, tačnije na glaviću. Nemam sekret, niti imam bol dok mokrim, a kada mi se crvenilo pojavi koristim jednu rusku kremu i prođe. Ali čim prestanem da koristim kremu opet se pojavi.
    Loše je to što to crvenilo ponekad izađe kao fleka. Da li postoi neki antibiotik koji bi mogao da mi pomogne? Ja sada živim u Holandiji. Pri svakome odnosu koristim zaštitu.

    Odgovoreno: 19. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #147555

    • Poz svima imam 13 godina i pojavile su mi se nekakve crvene tackice na glavicu. Ima ih ja mislim oko 3 4 ne svrbe i nista me ne bile ako neko ima nekakv savet neka mi odgovori na komentar