1. Crvene tačkice i mrlje na penisu i glaviću (glansu) penisa

    Pitanje broj: #152214

    Već nedelju dana mi stoje na penisu ove crvene mrlje i sve se više šire iz dana u dan. Da li mi možete reći o čemu se radi i da li treba koristiti neku kremu?

    Odgovoreno: 21. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #152214

    • Na penisu tj. glaviću su mi se pojavile fleke. Šta činiti? Hvala unapred.

    • Da li su crvene tackice na glavicu moguce bez polnog odnosa? Decko i ja nismo imali neko vreme jer je lecio hlamidiju i izlecio. A sada se pojavile male crvene tackice na glavicu samom. Pa se brinemo da li mozemo imati odnos, da li mi moze preneti nesto. Ja sam imala HPV ali smo koristili zastitu sve vreme. I to je bilo ranije jos. Njemu sad svi nalazi dobri isto pa ne znamo odakle ovo. Sumnja da je mozda od znoja na poslu. Ne znam da li je tako nesto moguce? Hvala unapred

    • Posle odnosa mi se pojavile neke crvene tačkice na glavicu za sad ne svrbe ali me jako nervira sta je to ima neki lek protiv toga

    • Pojavile mi se sitne kao bonuljice na glavicu. Šta to može da bude? Hvala

    • Pojavile su mi se neke crvene sitne tackice po glavicu ima li neko savet za neku kremu ili slično.

    • Imao sam odnos sa nepoznatom osobom pre mesec i po dana. I nisam osecao nikakve simptome bilo cega. Sve do predhodnih 5 dana kad sam uocio na glavicu penisa crvene sitne tackice koje nit svrbe nit bole nit me pece kad idem u wc. Nit se sire nit povlace i nisu ispupcene ne osecaju se pod prstom. Kupio sam pre 3 dana canesten kremu i mazem. Da li smem da mazem? I koliko smem dugo da mazem s tim da dani prolaze a one stoje oći dalje imai ih vide se nije da ih nema a i nijrće mi sve jedno. Zna li neko sta da cinim dalje?

    • Na kozici od penisa mi se pojavila crvena tackica, koja ni ne boli, ni ne oseca se na dodir, samo je tu i crvene je boje. Sta bi to moglo biti?

    • Na penisu imam ispucanu kozicu u vidu rezica,osetim bol trenutno su mi se pojavile crvene tackice na glavicu. Obratio sam se ginekologu uradili smo bris spolja i unutra

    • Godinama sam imao ( jos kao klinac) crvenu tackicu na glavicu od penisa koja se vremenom pojavljivala i povlacila. Sada vec neko vreme imam tu istu tackicu i pojavila se jos jedna do nje. Mislim da izgleda kao neka mala bradavica. Sta raditi?