Dobar dan, pre nedelju dana sam imao seksualni odnos sa prostitutkom, koristili smo zastitu, jedino oralni sex sam ja pruzao njoj. Imao sam puknutu usnu koja je imala zaraslu krastu. Sada imam promene na jeziku koje lice na reljefni jezik, a pri tom imam i psorijazu i pusac sam. Drugih simptoma nemam. Zanima me da li postoji mogucnost da sam zarazen HIV-om ili nekom drugom polnom bolesti. Hvala

    Odgovoreno: 29. 04. 2024.

Komentari na pitanje: #225685

    • Stevo Stojanovic 30. 04. 2024.

      Ok, hvala na odgovoru. Možda sam dosadan ali možete li mi reći koji test da uradim u što kraćem roku, a da je pouzdan?