Postovani profesore koji je najbolji lek za eserihiju koli pio sam baktrim po biogramu slabo pomogo ,pa sam uzeo ulje divljeg origana nesto je malo krenulo na bolje ali citam u upustvu da koje imao cir da bi trebo da ga izbegava sta vi mislite inace los mi je imunitet pozdrav?

    Odgovoreno: 17. 04. 2023.

Komentari na pitanje: #210708

    • Mucninu mi pravi u stomaku eserihia koli, a popio sam dve kutija baktrima po antibiogramu, a slab mi imunitet. je l ima kakav lek drugi?