Poštovani, Potreba ni jek konsultacije šta mogu da pitam mog lekara opšte praške kako bih otklonila dalje opšte sumnje Javila s se lekaru zbog natekle žlezde na vratu koje je kao malo brdasce koja mi eta pri pokretu vrata.

    U prilozlvu se nalazi krvna slika ( sniženi neutrofili i odrađen pregled ultrazvuk vrata bez slika ( promene na pljuvacnim zlezdama.)

    Napomema: od oktobra ok kako sam imala koronu i gubljenje čula mirisa, ukusa i čulo dodira u rukama i ekstremitetima na 4-5 dana, pa me je dočekald druge virusne infekcije drugih vrsta na skoro pa na mesec dana te mi je i rezelojentnost na stres znatno smanjena.

    Šta mogu da pitam mog lekara ako izuem zubni kvar ( provericu i ponedeljak) ili dehidratacija ( pila sam orosal jer sam mislila da ću raditi i ultrazvuk abomena) a pila sam vode i orosal. ( dnevno bar 1.5 l)?

    Hvala na saslusanju!