Poštovani,
    Evo vec neko vrijeme noću ne mogu da spavam, područje oko analnog otvora me svrbi, osjećala sam da nešto izlazi iz njega, škakilja me, kada sam otisla u kupatilo vidjela sam malog crvica možda 10-tak milimetara dugog. Dala sam stolicu na mikrobiologiju i nalazi su mi sasvim uredu bili, nikakvih jajašca, ali sam to isto veče posle dobijenih nalaza u stolici ugledala prvi put puno bijelih končića, crvića kako se miču. I sama pretpostavljam da su to zaista gliste, iako sam samo jednom u stolici ugledala te crviće. Počela sam piti bendazol tablete, ali i dalje me to muči.
    Šta da radim, ovo me stvarno iscrpljuje, koji lijek da pijem ili opet treba ponoviti sve ovo sa bendazolom da bi pobila ta jajašca i rješila se tih malih napasti.
    Molim Vas posavjetujte me šta da radim. Imam osjećaj da ovo nikad neće prestati, na veče stalno izlaze. Još mi se sad pojavila mala gutica veličine zrna graška na ulazu u analni otvor, ne boli me, ali doktorica mi je rekla da to može biti posljedica infekcije u analnom otvoru.