Poštovani, interesuje me da li moze krpelj da nas ujede, a da pritome ne ostane na kozi (TJ da ne primjetili ili uvijek ostane u našoj kozi)?Da li moze da nas zarazi lajamskom bolescu?

    Odgovoreno: 25. 03. 2022.

Komentari na pitanje: #195420

    • Cokorilo Ivana 25. 03. 2022.

      Hvala na odgovoru, mada mi i dalje nije jasno kako možemo da prepoznamo ujed krpelja(ako moze neopazano da nas ujede TJ mi ne vidimo njega nego samo ujed) .Da li nas mjesto ujeda svrbi,bude crveno ili nešto slično ?