Dobra vecer ja sam prebolila koronu imala simptome i sve povisena temoeratura i sve i sada nakon vise od 14 dana ja bez pestanka imam teperaturu pa ne znam sta mi je cinit. Isla sam doktotu u bolnivu kazu mi da je to tako izvadili nalaze sa krvi sve u redu u mokraci ima nekoliko bakterija moram ponovit uzorak u ponedjeljak ali temepratura nikako ne odlazi, ne znam sta mi je raditi. Kazu nije mi nista a temp je konstantna ne znam sta da radim dali da normalno zivim ili sve ili sta? Negativna sam sada na testu.

    Odgovoreno: 25. 02. 2022.
    • Druga, imunološka,  faza covid19, može biti praćena zapalenskim promenama na mnogim organima (pluća, srce, srčana maramica, štitna žlezda itd). Potreban vam je detaljni internistički/infktološki prgld (prvo fizikalni prgled, detalne laboratorijske analize, poom i neke od "imaging" tehnika-rentgen, ehosongrafija, možda i CT...). Cvid  retko udružen sa bakterujskim superinfekcijama, to e najmanje verovatno