Postovani, pre neki dan sam imao seks sa nepoznatom zenskom osobom koju ne poznajem, stavio sam kondom i tek posle sam video da mi je pukao, pod velikim sam stresom, citao sam da je najmanji period prozora kod pcr kvantitativnog testa i da li je on validan posle dve nedelje da idem da odradim? Hvala

    Odgovoreno: 18. 02. 2022.
    • U zemlki Sbije  je malo verovatno steći HIV od žene, osim ako nije intravenski zavisnik od heroina, A PCR HIVRNK je pouzdan desetak dana posl rizika,dok su  HIV specifišma aantitela pouzdana posl oko 6 nedelja