Dijabetičar sam (22 god) terapija insulinskom pumpom (14 god). Pre 6 godina sam imala atipične virusne upale pluća. Zadnja 3 dana imam temp, do 37.6, crp 20, negativna na antigenskom covid testu. Od juče uključen summamed. Šta da radim ako se temp nastavi i sutra? Da li uključiti neki kortikosteroid poput pronizona? Imam većinu simptoma omikrona.

    Odgovoreno: 17. 02. 2022.

Komentari na pitanje: #194758

    • Pretpostavljam da su mi dali antibiotik oako bi se sprečila sekundarna infekcija. Mene više zanima koliko dana je u redu da imam povišenu temp, pošto sa negativnim testom ne mogu da dobijem terapiju za covid.