Poštovani, bio sam prehlađen nekoliko dana (zapušen nos, curenje nosa, promukao, malo šlajma ali bez temperature). Pio sam samo Kafetin Cold i mnogo čajeva i unosio vitamine kroz ishranu. Sada sam skoro ozdravio, nos mi je čist, ali još uvek ne mogu da osetim potpuno miris i ukus. Na primer, probao sam da osetim miris dezodoransa, ali uspeo sam tek kada sam ga skroz približio nosu. Da li je moguće da sam zaražen Koronom? Idem na posao bez nekih većih problema, i osim pomenutih problema sve je u redu. Inače sam vakcinisan sa tri doze Pfizer vakcine. Hvala unapred i pozdrav!

    Odgovoreno: 17. 02. 2022.

Komentari na pitanje: #194747

    • Nebojsa Peovic 21. 02. 2022.

      Hvala na odgovoru! Pre par dana mi se čulo mirisa i ukusa skoro vratilo u normalu. Da li sada vredi da uradim neki od testova (antitela ili nešto slično) i koji?

    • Nebojsa Peovic 17. 02. 2022.

      Hvala na brzom odgovoru! Da li sada vredi da uradim neki od testova i koji? Pozdrav!