Poštovani profesore! Prije tri godine u 60g sam dobila genitalni herpes,godinu dana poslje toga (posljednje dvije godine)kreće moj problem.Svaki dan imam žarenje i gorenje u nogama ,gluteusu i ponekad se penje uz leđa i ruke.Uz sve to imam strujanje kroz cijelo tijelo.Svaki dan to mjenja oblik i intezitet žarenja Vjerujte to je više neizdržljivo.Bila sam kod neurologa i uradila sve neurološke nalaze koji su uglavnom uredni za moje godine ( 63g).Molim vas redite mi da li je ovom uzrok g.herpes i ako jeste recite mi šta da koristim za ovu muku.Moram vam napomenuti da se godinama lječim od depresije i da sam prije dvije godine prestala sa ljekovima.Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 03. 02. 2022.

Komentari na pitanje: #194086

    • Vrlo mi je bitno da znam da li mi je odgovorio prof.Jevtović ili neko drugi,pošto u mailu kažu da može odgovoriti i neko rugi.Ako je potrebno sačekaću i duže ali da dobijem odgovor od njega.Hvala puno.